Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Piknik przed urlopami

      29 czerwca 218 roku w piękny, upalny, piątkowy dzień, w ramach naszych zajęć, odbył się piknik nad jeziorem na przystani "LOK" w Chodzieży. To już taka nasza tradycja na zakończenie półrocza, także dlatego, że byliśmy jeszcze w ten dzień wszyscy razem. Teraz nastał czas urlopów i grupa moich koleżanek i kolegów ma czas wolny. A na pikniku był rejs po jeziorze Chodzieżanką i grill. Świętowaliśmy też imieniny moich przyjaciół. Kolejną atrakcją było wręczenie nagród za dobrą pracę i sumienne wykonywanie obowiązków. Sympatycznie minął ten dzień - Asia Kienic.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261