Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Pierwsze praktyki po wakacjach

Niestety wakacje się skończyły i po urlopach nadszedł czas powrotu do pracy.


       "W dniu 3 września 2018r. odbył się pierwszy w tym półroczu trening umiejętności zawodowych w firmie Cerplast w Oleśnicy. Po długich wakacjach po raz pierwszy pojechaliśmy na praktyki. Obrywaliśmy zaślepki do pralek. Bardzo mi się podobało, fajnie, że są takie zajęcia" - Paulina Opara.
          "Po urlopach odbyły się pierwsze praktyki. Przyjechaliśmy do zakładu, poszliśmy na swoje stanowiska pracy obrywać zaślepki do pralek. Dzisiaj byłam bardziej skupiona i szło mi lepiej niż pół roku wcześniej" - Jolanta Kowal.
           "Bardzo mi się podobało, lubię pracować przy elementach plastikowych" - Marcin Miklejewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261