Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Byliśmy w kinie!

     "13 września 2018 roku byliśmy z naszą grupą na filmie pt.: "Krzysiu, gdzie jesteś?". Był to super film, było odlotowo, było dużo śmiesznych scen.Warto iść na ten film" - Joanna Kasperska.


      "Byliśmy w kinie na filmie, który ufundował nam Samorząd WTZ. Bardzo mi się podobała historia o Kubusiu i Krzysiu. Polecam ten film" - Ewa Kanty.


    "Fajnie było w kinie na filmie o Kubusiu Puchatku. Bilety ufundował nam Samorząd. W filmie Kubuś jest dorosły i mieszka w Londynie. Pracuje w firmie produkującej walizki" - Cezary Janiszewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261