Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie w Bibliotece Pedagogicznej w Chodzieży

       "Dnia 20 września 2018 r., w ramach zajęć zawodoznawczych, poszliśmy do Biblioteki Pedagogicznej w Chodzieży. Najpierw usiedliśmy przy stole i opowiedzieliśmy o swoich pracowniach. Następnie czytaliśmy książki i zapoznaliśmy się z zawodem bibliotekarza. Bibliotekarz przede wszystkim wypożycza książki, najpierw wyszukuje w komputerze a później na regałach lub w katalogu. W bibliotece znajdują się książki z różnych dziedzin nauki, jest ich około 4000. Bardzo mi się podobało to spotkanie" - Jolanta Kowal.

       "Panie opowiedziały nam o pracy bibliotekarza. Omawialiśmy jak się wypożycza książki czytelnikom, o różnej tematyce. Byliśmy też w magazynie. Bardzo mi się podobało " - Paulina Opara.

      "W bibliotece rozmawialiśmy o wszystkim, czytaliśmy książkę jeden po drugim. Dostaliśmy też gazetę i także ją przeglądaliśmy. Po wyjściu poszliśmy do piekarni "Prawdziwy chleb" i kupiliśmy coś słodkiego. 
Bibliotekę prowadzą panie Emilia i Ania, były miłe. Prowadzą bibliotekę od wielu lat, poczęstowały nas jabłkami" - Adrian Szajowski.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261