Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wyjście do kina

 

Pięknego, słonecznego dnia, czyli we wtorek, pierwszego   kwietnia, Samorząd WTZ  zorganizował wyjście do Chodzieskiego Domu Kultury na film „Shrek  Trzeci”.  Z tej okazji wszyscy wybraliśmy się na seans filmowy. Była to naprawdę śmieszna komedia. Mam nadzieję że wszystkim niespodzianka się podobała.

 Serdecznie dziękujemy Chodzieskiemu Domu  Kultury za to, że po raz kolejny mogliśmy liczyć na ich pomoc oraz za udostępnienie po raz pierwszy sali kinowej oraz sprzętu nagłaśniającego.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261