Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wystawa fotograficzna w MBP

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w wystawie z okazji 4 edycji Festiwali im. Ireneusza Zjeżdżałki. Oglądaliśmy zdjęcia Chodzieży, wykonane przez pasjonatów fotografii, w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Gratulujemy wszystkim autorom zdjęć oraz organizatorom, w szczególności Honoracie Struzik.

    "Na wystawie było fajnie, podobały mi się zdjęcia Chodzieży. Były też zdjęcia pokazane na ekranie i pani opowiadała jak one powstawały. Był też słodki poczęstunek. Na wystawie była też moja mama" - Cezary Janiszewski.

     "25 października 2018 roku odbyła się wystawa fotograficzna. Była też prezentacja o tym jak powstawały te zdjęcia. To były zdjęcia Chodzieży, niektóre zrobiła pani Elżbieta Smocikowska. Te zdjęcia były udane, podobały mi się bardzo. Był też poczęstunek. " - Adrian Szajowski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261