Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Gratulujemy zakończenia praktyk!

     Od miesiąca września 2018 roku uczestniczyliśmy w treningu umiejętności zawodowych w Firmie "Cerplast" w Oleśnicy. Jest to firma produkująca elementy plastikowe do lodówek i pralek. Odrywaliśmy elementy plastikowe, była to praca na stanowisku stojącym. Jeździliśmy dwa razy w tygodniu w poniedziałki i wtorki. 30 października nadszedł koniec praktyk. Był egzamin pisemny i praktyczny. Otrzymaliśmy gratulacje, dyplomy i certyfikaty. Egzamin był bardzo trudny - Jolanta Kowal.

 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom praktyk: Paulinie Oparze, Jolancie Kowal, Marcinowi Miklejewskiemu, Wojciechowi Połczyńskiemu i Przemysławowi Małachowskiemu oraz opiekunowi praktyk Agnieszce Gałycz - Woźniak.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261