Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Integracja z przedszkolakami z grupy "Mrówki"

Spotkanie integracyjne w Przedszkolu im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży, grupa "Mrówki".

      "Spotkaliśmy się 3 grudnia i najpierw się wszyscy przedstawiliśmy. Później czytałam informacje o sobie i o stopniach niepełnosprawności. Następnie czytaliśmy dzieciom bajkę pt.: "Pani Zima" i zadawaliśmy pytania na jej temat. Czytałam jak powstaje w chmurach śnieg oraz wiersz o bałwanie. Później dzieci kolorowały kolorowanki o zimie. Na zakończenie wszyscy bawiliśmy się przy muzyce" - Jolanta Kowal, Ewa Kanty.


     "Czytaliśmy bajkę o pani zimie i pytaliśmy dzieci o czym była ta bajka, co się w niej działo. Siedzieliśmy z dziećmi i pomagaliśmy im rysować. Była muzyka, utworzyliśmy koło. Chwilę później pożegnaliśmy się. Było w porządku" - Adrian Szajowski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261