Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Ważne spotkanie na temat bezpieczeństwa

14 grudnia spotkaliśmy się z nadkomisarz Elżbietą Żulewską na szkoleniu dotyczącym naszego bezpieczeństwa.

        "Pani nadkomisarz opowiadała nam o bezpieczeństwie: na ulicy, w domu i najbliższym otoczeniu i w sieci. Należy uważać kogo wpuszczamy do domu. Nigdy nie należy zostawiać otwartych drzwi, ponieważ złodziej może wejść i nas okraść. Na koniec spotkania pani Elżbieta złożyła nam życzenia świąteczne" - Cezary Janiszewski.

        "Na sali w Spółdzielni Mieszkaniowej w Chodzieży odbyło się spotkanie z panią policjantką Elżbietą Żulewską. Dotyczyło naszego bezpieczeństwa. Pani ostrzegała nas przed różnymi rodzajami oszustw, np. na wnuczka. Mówiła o bezpieczeństwie na drodze pieszych, kierowców i rowerzystów. Jadąc rowerem trzeba założyć kamizelkę odblaskową lub mieć odblaski. Na koniec spotkania każdy z nas dostał opaskę odblaskową na rękę. A na zakończeniu powiedziała kilka słów o dopalaczach" - Ewa Kanty.

       "Spotkanie było o bezpieczeństwie na ulicy, w domu i w sieci. Dowiedzieliśmy się o różnych metodach oszustw. Dowiedziałam się, że osoby nieletnie nie mogą kupować i puszczać petard i fajerwerków, a także jak się należy bezpiecznie z nimi obchodzić" - Joanna Kasperska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261