Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie świąteczne na chodzieskim Rynku

W niedzielę już po raz 11. spotkaliśmy się na chodzieskim Rynku na spotkaniu świątecznym "W ŚWIĘTA RAZEM".

    "Na Wigilii na Rynku było dużo ludzi, którzy kupowali różne upominki na gwiazdkę. Był Mikołaj, z którym można było zrobić sobie zdjęcie, była tez straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Bardzo mi się podobało" - Cezary Janiszewski.

    "Jak co roku na chodzieskim Rynku odbyła się Wigilia. Był duży namiot, w którym dzieci przedstawiły jasełka. Był też renifer, sanie i Gwiazdor.Byłam z mamą i jadłam pierogi z kapustą i ryby. Mieliśmy stoisko z naszymi pracami. Bardzo mi się podobało" - Ewa Kanty.

    "16.12. 2018r. na chodzieskim Rynku, jak co roku, odbyła się Wigilia. Były stoiska, nasze też mieliśmy. Mogliśmy coś sobie kupić na święta np.: choinkę czy różne inne ozdoby. Ja mam u siebie w pokoju śliczną choinkę. Były świąteczne piosenki i widziałam renifera. Ale fajnie było!" - Joanna Kasperska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261