Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Promocja książki i przedstawienie Teatru Próbownia

          Dnia 5 lutego 2019 roku byliśmy z grupą z naszego Warsztatu w Chodzieskim Domu Kultury na promocji książki pt.: „Witkacy w Chodzieży czyli kapelusz bananowy za 2,50". Autorami są Roman Grewling oraz Anna Krzyżanowska-Hajduczak. Pani Zofia Grabowska- Andriejew opowiadała o książce, również kilka słów powiedzieli pan Roman Grewling oraz pan starosta Mirosław Juraszek. Po promocji książki Teatr Próbowania zaprezentował spektakl „Wariat i Zakonnica”. Sztukę stworzono na postawie dramatu Stanisława Witkiewicza (Witkacego). Spektakl bardzo mi się podobał, w niektórych momentach było zabawnie. Promocja książki była bardzo interesująca - Paulina Kowalska.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261