Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

To były tańce!

    "Dnia 10 lutego 2019 roku odbyła się zabawa karnawałowa w Restauracji "Komfort" w Margoninie. Zabawę otworzyła pani kierownik, następnie kilka słów powiedział pan starosta Julian Hermaszczuk. Po obiedzie rozpoczęły się tańce. Wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu i Warsztatu z Ujścia dostali ceramiczne serca ze swoimi imionami. Pozostali goście dostali serca z napisem "Love". Był konkurs na damy i kawalerów oraz królową i króla balu. Bardzo dobrze się bawiłam, dużo tańczyłam" - Paulina Kowalska.

     "Za nami kolejne spotkanie karnawałowo - walentynkowe, które odbyło się tradycyjnie w Restauracji "Komfort" w Margoninie w godzinach od 14:00 do 18:00. W niedzielne popołudnie przybyli zaproszeni goście oraz nasi przyjaciele z WTZ w Ujściu. Bawiliśmy się wszyscy razem przy cudownej muzyce. Byli także wybierani: damy, kawalerowie oraz królowa i król balu. Bardzo mi się podobała impreza, będę ją miło wspominać i tęsknić za następnym razem. Dodam jeszcze, że każdy uczestnik zabawy dostał na pamiątkę ceramiczny magnes w kształcie serca ze swoim imieniem. To był pomysł naszego warsztatowego Samorządu" - Joanna Kienic. 

     "Jak co roku bawiliśmy się wspaniale na parkiecie z Warsztatem z Ujścia. Pan Marek Górzyński puszczał nam dobre kawałki, które się nam podobały. Przybyli zaproszeni goście: pan starosta Mirosław Juraszek z żoną, pan starosta Julian Hermaszczuk, państwo Elżbieta i Bodo Kusche oraz pani Barbara Słowińska. Na zabawie była radosna i serdeczna atmosfera, wszyscy byli ubrani w piękne kreacje. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w tym samym gronie" - Przemysław Kaniewski.

    „W niedzielę 10 lutego w Margoninie, w restauracji „Komfort” odbyła się zabawa karnawałowa połączona z walentynkami. Był nasz dobry znajomy pan Marek Górzyński, który czytał walentynki. Jedzenia było dużo – był też szampan i tort. A jak zagrali piosenkę zespołu Kombi to od razu ruszyłam z Marcinem na parkiet i tańczyliśmy. O dziwo moje nóżki to wytrzymały! Tańczyłam z moją najlepszą koleżanką Kasią Skrzypczak i fryzura się nawet utrzymała. Ale wrażenia z zabawy mam super, wspominam ją dobrze. Moja ukochana istruktorka Elżbieta Smocikowska miała taką śliczną różową sukienkę i czarne buty, no po prostu szok! A Piotr Maćkowiak miał super kapelusz. Nasze chłopaki dawali czadu! Pan Marek zagrał nawet „Białego misia” zespołu Top1. A syn pani Agnieszki Mazur, Adam, też dawał czadu i jest tak wysoki.! Jak wracaliśmy to mocno lało. Super było na tej imprezie. A czekałam na ten dzień z niecierpliwością!” - Joanna Kasperska.
 
   "Na początku pojechaliśmy autobusem do restauracji „Komfort” na zabawę karnawałową, którą prowadził Marek Górzyński. Zjedliśmy obiad a później tańczyliśmy, był nawet słodki poczęstunek. To była moja pierwsza zabawa. Było ekstra, bardzo mi się podobało i super muzyka była. Zostałem po raz pierwszy wżyciu pierwszym kawalerem balu. Tańczyłem prawie ze wszystkimi dziewczynami, nawet z Ujścia i były czytane walentynki. Był szampan i pyszny tort. Dostałem dyplom i nagrodę za elegancję i taniec" -Maciej Wyszomirski.
 

    "Były czytane walentynki i były tańce. Pan Marek śpiewał różne piosenki. Był obiad i ciasto. Kupiłam sobie frytki. Odbyły się wybory królowej i króla balu, był duży tort. Dostałam serce ceramiczne, na którym było napisane moje imię. Balowałam na zabawie i bardzo  mi się podobało" - Ewa Kanty.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261