Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Pomagamy psiakom z "Psiej Przystani" w Chodzieży

    7 marca 2019 roku wybraliśmy się wszyscy, wraz z instruktorami, do schroniska "Psia Przystań" w Chodzieży. Dzisiaj była to okazja do przekazania karmy oraz potrzebnych rzeczy dla piesków. Wizyta odbyła się o godzinie 11:00. Mogłam też pogłaskać pieski i mam z nimi zdjęcie. Dodam jeszcze, że zbiórka dla zwierząt to inicjatywa naszego warsztatowego Samorządu. Przykre jest to, że ludzie porzucają zwierzęta i pozostawiają je w schronisku - Joanna Kienic.

    Pojechaliśmy do "Psiej Przystani" zawieść jedzonko: suchą karmę, puszki i różne smakołyki dla psów. Były też stare ręczniki i koce. Pani Karolina, która się opiekuje tym miejscem powiedziała, że dużo zebraliśmy i starczy dla psów na jakiś czas. Psy były w klatkach, na uwięzi i żal mi się ich zrobiło. Niektóre pani Karolina wyprowadzała i mogliśmy je głaskać. Fajnie, że zrobiliśmy taką akcję i mogłem też przynieść coś od siebie - Piotr Maćkowiak.

     W Warsztacie zrobiliśmy akcję zbiórki na rzecz schroniska dla psów. 7 marca odwiedziliśmy "Psią Przystań" i przynieśliśmy puszki, suchą karmę i koce.
"Psia Przystań" to miejsce, w którym psy czekają na adopcję i na swoich nowych właścicieli. Jeśli ktoś szuka pieska to warto tam pójść i dać mu ciepły kąt. Dobrze by było jakby psy znalazły swoją nową rodzinę, w której będą dobrze traktowane. Zima to trudny czas, mam nadzieję, że dzięki naszej pomocy psy będą miały dobrą żywność i przetrzymają ten trudny okres. Ja bym chciał adoptować takiego psiaka - Przemo Kaniewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261