Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie z ksiażką

          Dnia 8 maja mała grupa została zaproszona do Biblioteki Pedagogicznej na spotkanie z książką. To spotkanie było dla mnie bardzo przydatne, bo dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy. Po przybyciu na miejsce przywitały nas pracujące tam Panie, które przygotowały mały poczęstunek, zaskoczyły nas bardzo miło. Rozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach i o tym co robimy na Warsztacie.  Pokazały nam bibliotekę a na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

                                                                                                Tekst J. Kienic

  

 

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261