Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Rozpoczęliśmy praktyki w Firmie "Cerplast"

    Dnia 11 marca 2019 roku rozpoczęliśmy trening umiejętności zawodowych w Firmie "Cerplast" w Oleśnicy. Segregowaliśmy elementy plastikowe. Praktyki będą trwały do końca kwietnia, dwa razy w tygodniu. Było bardzo fajnie, nie było tak trudno. W praktykach biorą udział: Agnieszka Troszczyńska, Cezary Janiszewski, Marcin Miklejewski, Adrian Szajowski, Maciej Wyszomirski i ja - Ewa Kanty.


    Na początku trochę się bałam, ale potem już nie. Byliśmy na stanowisku, na którym segregowaliśmy małe elementy do pralek. Na praktyki będziemy jeździć dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i wtorki, do końca kwietnia - Agnieszka Troszczyńska.


     Na praktykach podobało mi się, było ciekawie i była miła atmosfera - Marcin Miklejewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261