Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wielkanocne warsztaty z przedszkolakami

     Dnia 18 kwietnia 2019 roku byliśmy w Niepublicznym Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Chodzieży. Robiliśmy z dziećmi koszyczki wielkanocne i pisanki. Bardzo nam się podobało - Kasia Skrzypczak i Ewa Kanty.

     W przedszkolu czytaliśmy wiersze o wiośnie. Odbyły się także warsztaty ozdabiania wielkanocnych koszyczków. Były podziękowania i słodki upominek. 
W spotkaniu wzięli udział: Weronika Walczak, Katarzyna Skrzypczak, Ewa Kanty, Cezary Janiszewski, Marcin Miklejewski i ja, pod opieką Agnieszki Gałycz - Wożniak. Bardzo mi się podobało - Agnieszka Troszczyńska.

    W przedszkolu pomagaliśmy dzieciom dekorować koszyczki kwiatkami. Pokazałem też swoje prace. Bardzo lubię pracę z dziećmi w grupie - Marcin Miklejewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261