Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wspólne grillowanie na zakończenie wakacji

Dzięki współpracy z Zarządem Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Zielony Zakątek" 28 sierpnia odbyła się impreza "Pożegnanie wakacji 2019".
Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi Wojciechowi Wrzeszczowi, Panu Janowi Grdeniowi, Pani Grażynce i Panu Eugeniuszowi.

   "28 sierpnia odbył się piknik na ogródkach działkowych, w którym wziął udział Pan Mateusz Krojenka, finalista programu "Master Chef". Pan Mateusz pokazał nam jak zrobić sałatkę z makaronu i warzyw, a także lemoniadę z cytryn i pomarańczy. Przygotował i podał przepis na piersi kurczaka z grilla. Na pikniku jedliśmy także chleb ze smalcem i ogórkami oraz ciasta. Wspólnie bawiliśmy się z rodzicami przy grillu. Atmosfera była serdeczna i miła a spotkanie udane" - Przemysław Kaniewski i Katarzyna Skrzypczak.

   "Wczorajszy dzień był dla naszego warsztatu dniem kończącym okres wakacyjny. Z tej okazji spotkaliśmy się wszyscy, wspólnie z rodzicami, na pikniku plenerowym na terenie działek "Zielony Zakątek" w Chodzieży. Na początku spotkania został został zaprezentowany pokaz kulinarny, podczas którego Pan Mateusz przygotował sałatkę z makaronu oraz orzeźwiającą lemoniadę. Drugą częścią spotkania było przekazanie informacji o projekcie unijnym dla osób niepełnosprawnych. Następnie rozpoczął się piknik, na którym było wiele pysznych smakołyków, które mogliśmy skosztować przy wspólnym grillu" - Joanna Kienic.

   "Podobało mi się jak Pan Mateusz Krojenka robił potrawy na grilla i lemoniadę. Dania bardzo mi smakowały. Impreza była fajna, pierwszy raz byliśmy na działkach" - Piotr Maćkowiak.

   "Dnia 28 sierpnia mieliśmy grilla połączonego z pożegnaniem wakacji. Była muzyka i nawet Mateusz Krojenka, finalista Master Chefa, który opowiadał jak można doprawić sałatkę. I nawet byli zaproszeni nasi rodzice. Moje uszy wytrzymały cały hałas i rodziców uszy też wytrzymały. Była też pani co robi szkolenia. Naprawdę mi się podobało na tej imprezie i mam cudowne wrażenia" - Joanna Kasperska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261