Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zabawa przez naukę

Na uczestników tegorocznego V Chodzieskiego Pikniku Naukowego czekało mnóstwo atrakcji, bardzo dużo dzieci i dorosłych odwiedziło także nasze stoisko.

     "Dnia 15 września 2019 roku odbył się V Chodzieski Piknik Naukowy „Fale”, w którym nasz warsztat brał udział. Mieliśmy swoje stoisko, na którym stał duży pojemnik z wodą. Trzeba było za pomocą słomki, łopatki lub innych rzeczy zrobić fale, które popychały styropianową kaczkę lub drewnianą żaglówkę na drugą stronę. Kaczki zostały wykonane w pracowni ogrodniczo – plastycznej a żaglówki w pracowni stolarskiej. Na pikniku było 30 stoisk m.in. Straży Pożarnej, Pierwszej Pomocy, Policji, Marynarki Wojennej. Trzeba było zdobyć 30 pieczątek, na każdym stoisku po jednej. Wtedy można było wziąć udział w losowaniu nagród. Razem z tatą zbieraliśmy pieczątki. Żeby dostać pieczątkę trzeba było odpowiedzieć na pytanie albo wykonać jakieś zadanie. Był także puszczany balon sferyczny, na którym znajdowała się kamera i aparatura do pomiarów. Piknik był bardzo fajny, pogoda dopisała" - Paulina Kowalska.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261