Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Świąteczna zbiórka żywności

   "W piątek i w sobotę ( 29 i 30 listopada 2019r. ) po raz pierwszy brałam udział w zbiórce żywności dla osób biednych i samotnych. Rozdawałam ulotki i zachęcałam do kupowania produktów żywnościowych w sklepie "Tesco" i w "Biedronce". Bardzo mi się podobało" - Agnieszka Troszczyńska.

   "Brałem udział w zbiórce żywności dla osób potrzebujących pomocy. Wrzucając produkty do naszego koszyka ludzie byli bardzo hojni i solidarni, potrafili dzielić się z innymi. Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się aż tak dużo zebrać. Należy pomagać innym, to słuszny i dobry cel ponieważ każdy zasługuje na piękne święta" - Przemysław Kaniewski.

   "Uczestniczyłam w zbiórce żywności w markecie "Lidl". Bardzo mnie zaskoczyło, że tak dużo ludzi dzieliło się swoją żywnością. Ludzie mają jednak dobre serca. Bardzo wszystkim dziękujemy za włączenie się do naszej akcji" -Paulina Kowalska.

W zbiórce pomogły nam wolontariuszki z I Liceum Ogólnokształcącego im. św. Barbary w Chodzieży - serdecznie dziękujemy!

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261