Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

   "3 grudnia 2019 roku duża grupa z naszego Warsztatu uczestniczyła w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami w Chodzieskim Domu Kultury. Na scenie odbyły się występy dzieci i młodzieży. Imprezę rozpoczął pan starosta Mirosław Juraszek, który powiedział także kilka słów o naszym Warsztacie. Wyświetlono także film o funkcjonowaniu naszego Warsztatu. Było bardzo fajnie i miło. Podczas występów poruszone zostały różne tematy, między innymi o zachowaniu osób pełnosprawnych w stosunku do osób z niepełnosprawnościami, o segregacji śmieci i zdrowym odżywianiu" - Jolanta Kowal.

   "Na spotkaniu dominował temat niepełnosprawności. Byli zaproszeni goście z przedszkoli i ze szkół. Oglądaliśmy występy dzieci i młodzieży - niektórzy śpiewali a jeszcze inni tańczyli. Pan grał także na fortepianie. Występy były różnorodne i bardzo mi się podobały" - Marcin Miklejewski.

   "Bardzo mi się podobała wczorajsza impreza. Pokazano nasz film i były ciekawe występy dzieci z przedszkoli i ze szkół" - Paulina Kowalska.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261