Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

18. wystawa bożonarodzeniowa w sklepie "Arka" za nami!

18. bożonarodzeniowa wystawa w sklepie "Arka" przeszła już do historii. Dziękujemy, że byliście z nami! 

   "Dnia 7 grudnia 2019 roku odbyła się nasza kolejna wystawa prac świątecznych, którą otworzyli: Wiesława Paprzycka i Maciej Wyszomirski. Głos zabrali także: Burmistrz Miasta Chodzieży Jacek Gursz, dyrektor Pilskiego Banku Żywności Stanisław Borecki, oraz nasza pani kierownik Małgorzata Staszewska i gospodarz spotkania Arek Zimny. Każdy miał do wykonania zadanie: oklejenie drewnianej bombki kolorowymi serwetkami. Jak to wykonać powiedziała nasza instruktor Agnieszka Mazur. Jak zawsze był poczęstunek, przyjechała także pizza z Pizzerii "Adwokacka". Kolędy śpiewał Krzysztof Koniarek. Wystawa była fajna i udana" - Jolanta Kowal.

  "Jak co roku wzięliśmy udział w świątecznej wystawie u Arka.Ozdabialiśmy drewniane bombki kolorowymi serwetkami z motywem bożonarodzeniowym. Atmosfera była bardzo pogodna i miła" - Przemysław Kaniewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261