Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Obchody XV - lecia WTZ

 

Dnia 3 września 2008 roku odbyły się obchody 15-lecia naszego Warsztatu. Na początku imprezy przemówiła  Pani Prezes i zostały złożone życzenia oraz wręczone kwiaty  Pani Kierownik przez zaproszonych gości a także przez Samorząd, reprezentujący wszystkich uczestników. Później   goście zostali zaproszeni do obejrzenia  prezentacji multimedialnej, przedstawiającej krótką historię  Warsztatu. Był też pyszny poczęstunek oraz część artystyczna. Wznieśliśmy toast  symboliczną lampką  szampana. Był to dzień pełen miłych wrażeń.                                                               

                                                               tekst: A.  Kienic

 

12 września, w piątek o godzinie 15:00 odbył się piknik z rodzicami. Pani Kierownik zaprosiła do obejrzenia  prezentacji multimedialnej i oglądania naszych prac. Po przemówieniu zasiedliśmy wspólnie do pysznego poczęstunku, między innymi był to tort. Odbył się także występ artystyczny, podczas którego śpiewali i grali: Mariusz, Wojtek, Krzychu, Paweł i Asia. Impreza była udana.

                                                                     Tekst:  P.Maćkowiak

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261