Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie z Radą Młodzieżową

   9 grudnia odbyło się spotkanie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Restauracji „Prima” z reprezentantami grup działających na terenie Chodzieży na rzecz młodzieży. Zostałyśmy zaproszone jako reprezentantki uczestników naszego Warsztatu. Wszystkie grupy krótko opowiedziały o sobie, czym się zajmują i jakie mają plany działań. Byli to: Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej, Ochotnicza Straż Pożarna z Chodzieży, Fundacja Centrala Młodych, Związek Harcerstwa Polskiego, Fundacja Ukryte Marzenia i inni. Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy zaproszeni. Było bardzo miło. Zapowiada się owocna współpraca - Paulina Kowalska, Jolanta Kowal, Danuta Drzewiecka-Piechowiak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261