Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie Wigilijne w Restauracji "Prima"

Spotkanie Wigilijne w Restauracji "Prima" - 20 grudnia 2019 rok.


   "Czas szybko leci... Nasz Warsztat jest już po tradycyjnym Spotkaniu Opłatkowym, które odbyło się 20 grudnia w Restauracji "Prima" w Chodzieży. Na początku spotkania kilka słów powiedziała nasza pani kierownik Małgorzata Staszewska. Następnie wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Zaszczycili nas swoja obecnością goście: pan prezes Tomasz Bartkowiak i członek zarządu Fundacji pan Jan Kubacki. Z rąk pana prezesa odebraliśmy dyplomy za dobrze wykonywaną pracę oraz przestrzeganie obowiązków. Skosztowaliśmy też pysznych, wigilijnych potraw. Zostaliśmy także obdarowani upominkami. Spotkanie uważam za bardzo udane - Joanna Kienic.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261