Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zakończenie półrocza w Restauracji "Prima"

   16 stycznia 2020 r. uczestnicy z pracowni: ogrodniczo - plastycznej, rękodzielniczej, stolarskiej i gospodarczo - uzawadawiającej poszli do Restauracji "Prima" w Chodzieży. Tam zjedliśmy obiad i deser. Było to wspólne wyjście na zakończenie półrocza. Atmosfera była miła, jedzenie wszystkim smakowało i wszyscy byli zadowoleni. Wspólna integracja była udana. Mam nadzieję, że kiedyś powtórzymy takie wyjście - Przemysław Kaniewski.

   Podobało mi się to wyjście. Mogliśmy sobie posiedzieć i porozmawiać, atmosfera była miła i takich wyjść powinno być więcej - Agnieszka Troszczyńska.

   

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261