Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Integracja z pierwszoklasistami

   "20 stycznia 2020 roku byliśmy odwiedzić uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży. Wystawiliśmy przedstawienie "Pani Zima". Byłam przebrana za Panią Zimę, a Marcin, Paulina, Przemek, Agnieszka, Adam i Maciej czytali bajki. Później odbyły się zajęcia plastyczne i każdy uczeń zrobił kartkę dla Babci i Dziadka. Po zajęciach był słodki poczęstunek i pożegnaliśmy się. Dziękujemy za udane spotkanie" - Jola Kowal.

   "Uczniowie z 1 klasy z wielką uwagą słuchali naszych wierszy. Nasza koleżanka, Jola Kowal, była przebrana za Panią Zimę i zrobiła na uczniach duże wrażenie. Występ sprawił nam wielką radość, także wspólne zajęcia plastyczne. Wykonane kartki na Dzień Babci i Dziadka były bardzo ładne, dzieci miały swoje pomysły. Wyjście do szkoły było bardzo udane. Mam nadzieję, że dzieci także były zadowolone" - Przemek Kaniewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261