Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Ciekawa wizyta w Centrum Kształcenia Zawodowego

   Dnia 24 stycznia 2020 r. poszliśmy do Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodzieży i zapoznaliśmy się z działami zawodowymi jak: pracownia gastronomiczna, fryzjerska, krawiecka, mechanika samochodowa, ślusarstwo. Zapoznaliśmy się z poszczególnymi zawodami i wspólnie przygotowaliśmy pierniki. Dziękujemy za miłe spotkanie - Jolanta Kowal.


   W szkole kształcą się uczniowie w różnych zawodach. Byliśmy w dziale krawieckim, ślusarskim, gastronomicznym. Widzieliśmy także warsztat samochodowy, gdzie uczniowie uczą się naprawiać samochody, a w pracowni krawieckiej widzieliśmy jak powstają suknie. Był tez dział fryzjerski. Wyjście było bardzo udane - Przemysław Kaniewski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261