Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Andrzejki 2008

Dnia 27 listopada w Chodzieskim Domu Kultury Samorząd naszego Warsztatu zorganizował dyskotekę andrzejkową, na której bawiłam się super! Byli zaproszeni goście: nasi koledzy i koleżanki z ZAZ-u w Pile oraz młodzież z chodzieskiego LO. Muzyka była różnorodna i odtwarzana z laptopa. Jeszcze większego uroku na dyskotece dodawały mrugające, kolorowe światła. Był też słodki poczęstunek, przy którym można było odpocząć. Mam nadzieję, że dyskoteka sie wszytskim podobała, bo mi bardzo.

                                                                                              Tekst: J.Kienic

 

Przykładowa grafikaPrzykładowa grafika

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261