Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

U NAS WALENTYNKI BYŁY 13-TEGO...

Przykładowa grafika Przykładowa grafika

 Przykładowa grafikaPrzykładowa grafika

 No i nie obyło się  bez  niespodzianek. Nasz Samorząd zorganizował  w ten dzień  dyskotekę  i żeby  było świątecznie zamówił tort walentynkowy.  Po przyjeździe do cukierni, ku naszemu  zaskoczeniu, okazało się,  że  tort zaginął  ( jak się  później  dowiedzieliśmy  trafił do  Radomia ). Udało  nam   się   jednak  jakoś  wybrnąć z tej sytuacji. Kupiliśmy kilka  mniejszych  torcików w kształcie  serca. Były pyszne więc  mimo „pechowego” piątku dyskoteka się  udała i miło spędziliśmy  walentynkowy  dzień.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261